Strona główna Biznes Bazarek Natury w Krępie Słupskiej już 8 maja

Bazarek Natury w Krępie Słupskiej już 8 maja

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk serdecznie zaprasza na cieszący się ogromną popularnością Bazarek Natury już 8 maja (sobota) w godz. 10:00-13:00.

W specjalnie przygotowanych budkach mieszczą się stoiska kilkunastu producentów ekologicznej i tradycyjnej żywności. Ideą Bazarku Natury jest możliwość bezpośredniego zakupu nieprzetworzonej żywności, w większość z ekologicznych gospodarstw. Zjawiają się tam także mali lokalni producenci, którzy oferują także produkty swojego wyrobu. Wystawcy stawiają na tradycyjną i niskoprzetworzoną żywność, a część z nich może poszczycić się całkowicie ekologiczną uprawą na rodzinnych gospodarstwach.

Wśród produktów na Bazarku Natury możemy znaleźć m.in.: ekologiczne wypieki i ciasta, przetwory bez ulepszaczy, surowe i wędzone ryby, zdrowe sery, wędliny bez konserwantów i inne wyroby mięsne, czy sezonowe warzywa i owoce z ekologicznych upraw.


Wejście na teren targu możliwe będzie z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, tj. zachowania bezpiecznej odległości 1,5 m, zasłonięcia ust i nosa maseczką higieniczną raz dezynfekcji rąk.

Kolejne terminy Bazarku Natury to 22 i 12 czerwca.

Szczegóły i więcej informacji na stronie www.kultura.slupsk.pl oraz facebook.com/BazarekNaturyKrepa .