Strona główna Gmina Główczyce Maczuga Stolema 2021 – pieszy rajd na orientację

Maczuga Stolema 2021 – pieszy rajd na orientację

Już 17 lipca 2021 r. rusza IX edycja Pieszego Rajdu na Orientację Maczuga Stolema. Rajd organizowany jest cyklicznie od 2013 przez Gminny Ośrodek Kultury w Główczycach. W tym roku początek niezwykłej przygody rozpoczniemy w miejscowości Stowięcino. Piękne tereny Gminy Główczyce i Pobrzeża Słowińskiego, urokliwe torfowiska i bagna, jezioro i rzeki dostarczą Wam niezapomnianych krajobrazów podczas wędrówki!

Zapisy: https://elektronicznezapisy.pl/event/5814/signup.html

Organizatorzy przygotowali trzy trasy piesze: 50-kilometrową, zaliczaną do pucharu Polski PMNO, 25 – kilometrową trasę dla średnio zaawansowanych, a dla osób o mniejszej kondycji, gotowych na nowe wyzwania, 12-kilometrową trasę familijną. Nie zapomnieli również o miłośnikach dwóch kółek – w tym roku aż dwie trasy rowerowe o długości 50 i 100 kilometrów czekają na amatorów leśnych przejażdżek!

Szykujcie się na prawdziwe starcie z siłą natury i własnymi możliwościami! Przeżyjcie niezwykłą przygodę, ruszcie w nieznane! Moc wrażeń w pięknych okolicznościach przyrody gwarantowana, w doborowym towarzystwie i z dala od zgiełku miast.