Kobylnicka Karta Seniora zyskuje na popularności! Wydano już 305 egzemplarzy

„Karta Seniora Gminy Kobylnica” umożliwia jej posiadaczom korzystanie ze specjalnych zniżek i ulg oferowanych przez partnerów całego projektu. Aktualnie w tym gronie znajduje się 27 podmiotów gospodarczych. Ulgi i rabaty proponowane są przez zakłady usługowe, sklepy różnych branż, lokale gastronomiczne, biura podróży, stacje paliw, a także park wodny, placówki kultury.

– Serdecznie dziękuje wszystkim przedsiębiorcom za przystąpienie do Programu. Jednocześnie zapraszam do współpracy pozostałych przedstawicieli firm i instytucji, którzy chcieliby wesprzeć seniorów poprzez zaoferowanie zniżek lub rabatów na swoje produkty i usługi – mówi Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński.

Kartę może otrzymać każdy mieszkaniec gminy Kobylnica, który ukończył 60 lat. Karta jest imienna, wydawana w ciągu 30 dni od złożenia wniosku. Wnioski o wydanie Karty Seniora Gminy Kobylnica, deklaracje partnerstwa w Programie, jak i szczegóły dotyczące ulg przysługujących dla Seniorów są dostępne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/3 oraz na stronie internetowej: www.kobylnica.pl Informacje uzyskać można również u Agnieszki Owczarek pod nr tel. 59 842-99-75 wew.11.