Strona główna Gmina Kobylnica Kobylnicka Karta Seniora zyskuje na popularności! Wydano już 305 egzemplarzy

Kobylnicka Karta Seniora zyskuje na popularności! Wydano już 305 egzemplarzy

„Karta Seniora Gminy Kobylnica” umożliwia jej posiadaczom korzystanie ze specjalnych zniżek i ulg oferowanych przez partnerów całego projektu. Aktualnie w tym gronie znajduje się 27 podmiotów gospodarczych. Ulgi i rabaty proponowane są przez zakłady usługowe, sklepy różnych branż, lokale gastronomiczne, biura podróży, stacje paliw, a także park wodny, placówki kultury.

– Serdecznie dziękuje wszystkim przedsiębiorcom za przystąpienie do Programu. Jednocześnie zapraszam do współpracy pozostałych przedstawicieli firm i instytucji, którzy chcieliby wesprzeć seniorów poprzez zaoferowanie zniżek lub rabatów na swoje produkty i usługi – mówi Wójt Gminy Kobylnica Leszek Kuliński.

Kartę może otrzymać każdy mieszkaniec gminy Kobylnica, który ukończył 60 lat. Karta jest imienna, wydawana w ciągu 30 dni od złożenia wniosku. Wnioski o wydanie Karty Seniora Gminy Kobylnica, deklaracje partnerstwa w Programie, jak i szczegóły dotyczące ulg przysługujących dla Seniorów są dostępne w Ośrodku Pomocy Społecznej w Kobylnicy przy ul. Wodnej 20/3 oraz na stronie internetowej: www.kobylnica.pl Informacje uzyskać można również u Agnieszki Owczarek pod nr tel. 59 842-99-75 wew.11.