Strona główna Gmina Słupsk Wakacje w Centrum Kultury Gminy Słupsk

Wakacje w Centrum Kultury Gminy Słupsk

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna Gminy Słupsk zaprasza do skorzystania ze specjalnej oferty na wakacje, z myślą o dzieciach w wieku 7-12 lat.

Warsztaty będą się odbywać w Lądowisku Kultury w Redzikowie oraz ‘’Na Poddaszu” w Głobinie. Zajęcia w Redzikowie potrwają od 22 do 26 lipca, codziennie w godzinach 9:00 – 15:00. Najmłodsi będą mieli okazję własnoręcznie stworzyć lalkę teatralną. W programie zaplanowana przygotowanie przedstawienia przy pomocy światła, a także własnoręcznie wykonanej scenografii. W ramach zajęć dzieci z pomocą dorosłych upieką pizzę według własnych upodobań, będą tworzyć baśniowe stwory z kartonu oraz nauczą się podstaw gry na bębnach.


Natomiast wakacyjne warsztaty ‘’Na Poddaszu” odbywać się w terminie od 5 do 9 sierpnia w godzinach 9:00 – 15:00. W siedzibie CKiBP uczestnicy zapoznają się z tajnikami tworzenia najrozmaitszych kształtów za pomocą filcowania na mokro, utkają na krosnach małe dywaniki, którymi udekorują swoje pokoiki oraz stworzą różnorodne przedmioty z ceramiki. To jednak nie wszystko. Zaplanowano również gry i zabawy muzyczne, pobudzające dziecięcy słuch i poczucie rytmu.

Koszt udział w zajęciach w Głobinie i Redzikowie wynosi 50 zł. W cenie oferowane jest śniadanie oraz zajęcia uzupełniające. Warsztaty skomponowane zostały z myślą o rozwoju wyobraźni, talentów najmłodszych dając im możliwość realizacji oraz spędzenia wolnych dni w aktywny oraz odkrywczy sposób. Ogrom czasu, którym dzieci dysponują w trakcie wakacji, nie musi równać się z nudą, lecz z ciekawymi zajęciami, które pobudzają i zachęcają uczestników do kreatywnego działania.

Więcej informacji o wakacyjnych warsztatach artystycznych udzielają pracownicy Centrum Kultury i Biblioteki Publicznej Gminy Słupsk, Redzikowo tel. 511 428 537, ladowisko@gok.slupsk.pl, Głobino tel. 59 847 10 91 biuro@gok.slupsk.pl