Strona główna Organizacje pozarządowe Przed nami Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Przed nami Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych

Centrum Inicjatyw Obywatelskich i Pomorska Sieć Centrów Organizacji Pozarządowych zapraszają na Pomorskie Forum Inicjatyw Pozarządowych, które odbędzie się 29 i 30 sierpnia w Słupsku.

Duże wydarzenie, którego tym razem Słupsk jest gospodarzem, stanowi doskonałą okazję do skorzystania z możliwości uczestnictwa w dyskusji, wymiany doświadczeń, skorzystania ze spotkań z ludźmi z innych rejonów naszego województwa.

Celem Forum jest integracja trzeciego sektora, wymiana informacji i dobrych praktyk dot. działalności organizacji pozarządowych, konsultowanie istotnych kwestii dotyczących rozwoju oraz współpracy szeroko rozumianych organizacji społecznych.

W imieniu organizatorów zapraszamy do zapisów na to wydarzenie. Szczegółowe informacje pod nr tel. 59 840 29 20 oraz na stronie CIO, gdzie można zapoznać się ze szczegółowym programem Forum. Formularz zgłoszeniowy należy przesyłać na adres e-mail: cio@cio.slupsk.pl

Pierwszy dzień będzie miał charakter wykładowy, którego panelistami będą krajowi eksperci. Drugi dzień zostanie przeprowadzony metodą warsztatową, z częścią w formule open space, do której uczestnicy będą mogli zgłaszać swoje tematy.

Na wydarzenie zaproszeni są przedstawiciele organizacji pozarządowych, podmiotów ekonomii społecznej oraz jednostek samorządu terytorialnego.