Strona główna Gmina Słupsk Po świeże produkty na Bazarek Natury w Krępie Słupskiej

Po świeże produkty na Bazarek Natury w Krępie Słupskiej

Bazarek Natury

Każdy, kto lubi odkrywać nowe, a przede wszystkim zdrowe, naturalne i ekologiczne smaki wprost od producentów, koniecznie powinien odwiedzić w sobotę 31 sierpnia o godz. 10 Bazarek Natury w Krępie Słupskiej. 

Na Bazarku Natury klienci będą mieli możliwość nabycia: świeżych warzyw, serów, wędzonych ryb, naturalnych wędlin, wiejskiego pieczywa. Wszystkie te i inne produkty odwiedzający Bazarek będą mogli zakupić u starannie wyselekcjonowanych wystawców, którzy na co dzień dbają o najwyższą jakość swoich produktów. Będzie to też okazja do spotkań i rozmów o sposobach uprawy, jakości jedzenia i nie tylko.

Z Bazarku cieszą się mieszkańcy, którzy oprócz zakupu ekologicznej żywności z pierwszej ręki będą mogli także podyskutować o sposobach uprawy, jakości jedzenia i zdrowym odżywianiu.

Ekologiczna i naturalna żywność, uprawiana i wyhodowana w okolicach Słupska i sprzedawana bezpośrednio przez producenta – w tych kilku słowach mieści się idea działającego w Krępie Bazarku Natury.

Trend mikro i minitargów jest w Polsce coraz popularniejszy. Organizatorzy zapraszają zatem na zakupy w następujących terminach: 31 sierpnia oraz 14 i 28 września. 

Co? Bazarek Natury
Gdzie? Centrum Promocji Produktów Lokalnych w Krępie Słupskiej ul. Lipowa 3 
Kiedy? 31.08. 2019 r. (sobota), 10:00 – 13:00